در باره ناشر

تصویر ناشر

سیاه‌مشق

مدیر مسئول و سردبیر: سیروس ممبینی
مدیر اجرایی: مجتبا نریمان
بخش داستان: ابراهیم دمشناس
بخش مقالات و نقد: سریا داوودی حموله
لیتوگرافی و چاپ: طاهر
صفحه آرایی: سامان طهلایی

مجله سیاه مشق در هر شماره به آثار نویسندگان و مترجمان به همراه یک پرونده ادبی می پردازد.
اولین شماره نشریه‌ی فرهنگی هنری اجتماعی «سیاه مشق» در مهرماه‌ سال ۱۳۹۵ به سر دبیری سیروس ممبینی که مدیرمسئول شبکه‌ی خبری پان ( آنزان آنلاین ) نیز هست، در شهر اهواز منتشر شد و از همان ابتدا مورد اقبال مخاطبین قرار گرفت که خود نوید بخش ادامه راه بود. تاکنون هفده شماره از این نشریه منتشر شده است.
در هر شماره بر روی جلد مجله تصویر شخصیت‌های فرهیخته‌ای را می‌بینیم که به نوعی قسمتی از نوشتار داخل «سیاه مشق» متأثر از آنان خواهد ‌‌بود و همچنین اسم نویسندگانی که در آن شماره قلم رنجه‌ای خواهند داشت. در صفحات نخستین مجله عناوینی که به صورت کلی به چشم می‌خورد شامل ادبیات ایران، ادبیات جهان، تأتر و سینماست که در فهرست اصلی به بخشهای بیشتری نیز تقسیم شده است که رویکرد اصلی مجله را شامل می‌شود.
«سیاه مشق» سعی بر آن دارد که با ارائه‌ی آثار ادبی و هنری و تحلیل مؤثر آن‌ها در شرایط اجتماعی خاص و نیز ایجاد فضایی مناسب برای پیشرفت همه جانبه جامعه ای که در آن متولد شده است، نقشی مانا و پایا داشته باشد و هم بر سنگینی آن بیافزاید.
نسخه‌ی چاپی این مجله در بیشتر مراکز کتابفروشی‌های استان‌های کشور و نسخه‌ی الکترونیک آن نیز در نرم افزار «فیدیبو» قابل خریداریست و نیز قسمت‌هایی از مجله و فایل های صوتی آن نیز در کانال سیاه مشق قابل دسترسی است.

محصولی با جست و جوی شما یافت نشد!