رؤیای پیشگاه خانه‌ای شبیه خانه‌ی قصه‌ی «مهمان ناخوانده» برای همه‌ی مجله‌هاست.

رویاهای ما با شما به واقعیت تبدیل می‌شود

پیشگاه چیست؟

هر چه که می‌خواهید در باره‌اش بدانید

تاریخچه پیشگاه

پیشگاه از میان تیم مجله آنگاه سر برآورد . در کش و قوس تولید و انتشار و پخش مجله فهمیدیم که مجلات نیاز به یک «هم‌آوایی» دارند . در اقتصاد پر از چالش و ریسک تولید مجلات در ایران ما باید ندای هم‌آوایی سر می‌دادیم تا مجلات نیز مانند کتاب دارای سقفی مشترک باشند . جایی داشته باشند که خانه‌شان باشد و از آنجا با مخاطبانشان رودرو شوند .

هدف پیشگاه

هدف پیشگاه؛ ترویج خواندن و خریدن مجله‌هاست.پیشگاه دوست دارد خانه‌ی علاقه‌مندان و مخاطبان جدی مجله‌ها باشد تا برای یافتن و ارتباط با هر مجله‌ی ایرانی به آن سر بزنند. پیشگاه دوست دارد مخاطبانش به راحتی مجله‌ی مورد علاقه‌ی خود را پیداکنند و یا با مجله‌های جدید آشنا شوند. پیشگاه به اندازه‌ی توان خود تلاش دارد به وضعیت پخش مجلات، تبلیغات و فروش آنلاین و فیزیکی مجله‌ها کمک کند.

فروشگاه آنلاین پیشگاه

فروشگاهی به وسعت ایران برای ایرانیان

پیشگاه همیشه چراغش برای شما روشن است . کافیست در هرجای ایران سفارش خود را ثبت کنید تا ما مجله‌موردعلاقه‌تان را با پست برای شما ارسال کنیم.

استراتژی پیشگاه

پیشگاه رویاهایی دارد که رسیدن به آن به همراهی همه نیاز دارد. پیشگاه هم اکنون چنین است :

︎پیشگاه یک تیم تولید محتوا دارد که با رصد تازه‌های مجلات، به معرفی و مرور کوتاهی از آن‌ها به علاقه‌مندان می‌پردازد.
یک برنامه‌ی ویدئویی دارد که به صورت هفتگی همین هدف را دنبال می‌کند.
یک پاتوق که (پس از پایان کرونا و قرنطینه) هر وقت دلتان خواست می‌توانید سری به آن بزنید و چای بنوشید. جایی برای مجله‌خوانان و مجله‌ها که مخاطبان و مجلات امروز و دیروز را گرد هم می‌آورد .
محلی برای برگزاری نشست‌ها و گپ‌های بی‌واسطه‌ی اهالی مجلات با خواننده‌هایشان، جشن‌های انتشار، تولدها، یادبود‌ها و نکوداشت اهالی مطبوعات.

ارسال به سراسر ایران

پیشگاه مجلات را برای شما به تمام ایران ارسال می کند . شاید هم بتواند با هماهنگی شما به خارج از کشور هم ارسال کند ! پس اگر می‌خواهید مجله را درب منزل دریافت کنید ، همین الان سفارش بدهید.

تخفیفات و هدایا

پیشگاه سعی می‌کند برای خریداران باوفای خود هدایا و شرایط تخفیف در نظر بگیرد . پس با مراجعه به اینستاگرام پیشگاه و عضویت در خبرنامه شانس خود را برای درافت هدایای ناقابل پیشگاه بالا ببرید.

پیشگاه با شماست

هر راهی که بتواند پیشگاه را به اهداف خود نزدیک کند را به ما بگویید . با ما همکاری کنید . درهای پیشگاه همیشه به روی شما باز است.

آنگاه را که راه انداختیم ، دیدیم همه‌ی مجله‌ها مشکل پخش دارند ، پخش را که راه انداختیم دیدیم کتابفروشی لازم است ، احتمالا آخرش به اینجا می‌رسیم که باید نظام آموزش و پرورش را اصلاح کرد! ، و برای همه‌ی این‌ها یک چیز لازم است ، همراهی و عزم ملی . بدون عزم ملی نه میشود فساد را ریشه کن کرد ، نه آموزش و پرورش را متحول کرد و نه میراث فرهنگی را پاس داشت ، و همه‌ی این‌ها را باید از یک نقطه شروع کرد و ما رسانه را به عنوان نقطه‌ی شروع انتخاب کرده‌ایم.
آرش تنهایی
بنیان‌گذار پیشگاه

پیشگاهیان !

نزدیکان پیشگاه را بهتر بشناسید
آلبرت كوچویی
روزنامه‌نگار و منتقد هنری
متولد ۱۳۲۲ در همدان، او گوینده پیشکسوت رادیو و تلویزیون است و در حوزه نویسندگی و ترجمه، عرصه مطبوعات، هنرهای تجسمی، تئاتر و سینما فعالیت دارد. کوچویی همچنین مدرس گزارشگری و روزنامه‌نگاری و صداپیشگی است. وی به پاس فعالیت در زمینه نقد هنرهای نمایشی در حوزه تئاتر و سینما از دهه ۴۰ و ۵۰ در مطبوعات، رادیو و تلویزیون، نشان درجه یک هنر را دریافت کرده است. هم اکنون نیز پیشگاه افتخار هم‌نشینی و هم‌صحبتی با آلبرت کوچویی را دارد.
زهرا عباس‌علی
دبیر تحریریه‌ی پیشگاه
متولد ۱۳۶۶ و دانشجوی دوره‌ی دکتری فلسفه یونان و قرون‌وسطی است. پایان‌نامه‌ی کارشناسی ارشد خود را با موضوع فلسفه‌ی هنر به پایان رسانده‌ است. او علاوه‌بر تحصیل تخصصی فلسفه‌ی غرب، نوشتن داستان‌کوتاه و داستان‌هایی برای کودکان را در کارنامه‌ی کار خود دارد . او در حال حاضر به عنوان دبیر تحریریه‌ی پیشگاه با پیشگاه همکاری می‌کند .
جای شما خالیست
اگر کاری هستید
پیشگاه درهایش به روی هرکسی که قدرت کار کردن دارد ، باز است . کافیست در بخش تماس با ما سایت وارد شوید و در باره خودتان به ما بگویید و منتظر تماس ما باشید ، تا شاید شما هم تصویرتان اینجا قرار گرفت .
منتظر شما
یک همکار خوب
پیشگاه درهایش به روی هرکسی که قدرت کار کردن دارد ، باز است . کافیست در بخش تماس با ما سایت وارد شوید و در باره خودتان به ما بگویید و منتظر تماس ما باشید ، تا شاید شما هم تصویرتان اینجا قرار گرفت .