جلد پشتی
داخل رو نگاه کنید

مجله روزنامه‌نگاری جدید ۱

«روزنامه نگاری» عنوان فصلنامه‌ی تخصصی مطالعات روزنامه‌نگاری جديد است که شماره‌ی نخست آن در پائیز ۱۳۹۸ منتشر شد. رویکرد این فصلنامه ترجمه‌ی مطالعات ژورنال‌های معتبر، مطالب افراد کاردان، پژوهش‌هایی درباره‌ی پرسمان‌های حوزه‌ی روزنامه‌نگاری و واکاوی خبری پیش‌آمد‌های روز است. مطالب این فصلنامه در چهار بخش خبرنویسی، پرونده، روزنامه‌نگاری و فضای مجازی و عکاسیِ خبری ارائه شده است.

45 هزار تومان

در انبار موجود نمی باشد

پرونده‌ی این شماره به تلگرام و تأثیر آن بر روزنامه‌نگاری ایران اختصاص دارد، تلگرام به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی بیش از ۴۴ میلیون کاربر فعال در ایران دارد و اگر مخاطبان تلویزیون و رادیو را از یکدیگر جدا کنیم، تلگرام بیشترین مخاطب را در ایران دارد. البته جنس این رسانه‌ها از یکدیگر متفاوت است. در مطلب خبرنویسی در تلگرام، راهنما و شیوه‌نامه‌ای برای روزنامه نگاران و مدیران رسانه‌ای که می‌خواهند اخبار و مطالب خود را در شبکه های اجتماعی به ویژه تلگرام منتشر کنند آورده شده است. در بخش «روزنامه نگاری و فضای مجازی» راما شرما سردبیر پیشین شبکه‌های اجتماعی سرویس جهانی بی‌بی‌سی به چهارچوب عضویت خبرنگاران در شبکه‌های اجتماعی پرداخته است.

در این شماره مطالبی از صاحب نظران حوزه‌ی ارتباطات و روزنامه‌نگاری از جمله دکتر اکبر نصراللهی و دکتر قادرباستانی منتشر شده است. فصلنامه‌ی «مطالعات روزنامه نگاری جدید» به سردبیری رضا غیبشاوی، در ۱۹۳ صفحه و با قیمت ۴۵۰۰۰ تومان را می‌توانید از پیشگاه تهیه کنید.

 

وزن 200 g
ابعاد 21 × 14 cm
وزن 200 g
ابعاد 21 × 14 cm
تعداد صفحه

200

تاریخ انتشار

1398

نویسنده

فصلنامه مطالعات و روزنامه نگاری جدید

ناشر

روزنامه‌نگاری

نقد و بررسی

هیچ دیدگاهی هنوز نیست.

اولین نفری باشید که نظر می دهید “مجله روزنامه‌نگاری جدید ۱”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *